Esenkent Hurdacı

Blog

Esenkent Hurdacı

Esenkent Hurdacı

Esenkent Hurdacı dediğinizde sizleri Hasret Hurdacılık karşılar. Firmamız tüm metal hurdalarını değerinde almakta ve geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Esenkent Mahallesi Hakkında

Esenkent, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Esenyurt ilçesine bağlı bir mahalledir. Esenkent mahallesi içerisinde çok fazla kültür ve eğitim etkinliği bulundurur. Yaklaşık 26 bin nüfusuyla birlikte İstanbul’un en kalabalık mahallelerinden biridir. Esenyurt önceden Büyükçekmece ilçesine bağlıyken, nüfus artışıyla birlikte kendi başına bir ilçe haline gelmiştir. Esenyurt yakınında çöp yakma tesisi bulundurmakla birlikte fabrika bulundurmaktadır. Sanayi ve ticaretin çok hızlı geliştiği mahallelerden biri olan Esenkent, bulunduğu Esenyurt ilçesinden kaynaklı bir büyümeyle karşı karşıyadır.

Satılık İstanbul Esenyurt Esenkent Konut Projeleri, proje sayısı: 3, fiyatları: 400000 TL 'den | Hürriyet Emlak Projeland

Esenkent Hurdacı Firması

Esenyurt ilçesi ve mahallelerinde de İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Hasret Hurdacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sanayi, tekstil ve gıda gibi çok yönlü olan ilçelerimizde sizlere güvenebileceğiniz, kaliteli ve deneyimli bir hurdacılık servisi sunmaktayız. Kullandığınız hasar almış, daha fazla kullanılamayacak gibi gördüğünüz eşyalarınızı bizlere güvenerek teslim edebilirsiniz. İsterseniz adresinizden isterseniz bize direkt olarak vereceğiniz hurdalarınızı hurda merkezlerimizde her türlü ayrıştırıp, mümkün olan en verimli malzemelere çeviriyoruz. Geri dönüşümü en verimli şekilde yerine getirip ham maddeden tasarruf sağlıyoruz. Eşyaları oldukları gibi sürekli kullanamayız fakat onları farklı malzemelere çevirerek elimizdeki imkanları en verimli şekilde kullanabiliriz. Herhangi bir malzemeyi dönüştüremeyeceğinizi düşünmeyin. İçerisinde bulunan en küçük bileşenler bile tekstil, sanayi ve gıda alanlarında kullanılacak malzemeler haline getirilebilir. Bunun için geri dönüşümün en verimli kaynaklarından biri olan hurdacılığa başvurmak her şekilde bize fayda sağlar. Tasarrufun yanı sıra zaman konusunda da hızlı sonuçlar alabiliyorsunuz.

Esenkent En Yakın Hurdacı

Hasret Hurdacılık ile sizlere İstanbul’un her yerinden ulaşarak vereceğimiz hizmetlerimiz tamamen kalite standartlarıyla yapılmaktadır. Size en yakın hurdacı firmasıyız. Bizleri web sayfamızda bulunan numaradan arayarak adres verebilirsiniz. Adresinize hurda teslim almak için göndereceğimiz çalışanlarımız hurdalarınız için sizlere peşin miktarlar verecektir. Hurdalarınızın ücretleri içerisinde bulundurduğu malzemelerin değerine göre belirlenir. Malzemenin bulunma oranına, çıkardığı atık miktarına ve doğada bulunma kolaylığına göre değişmektedir. Deneyimimiz ve iş disiplinimiz ile daha sağlıklı bir gelecek için çalışıyoruz. İleriki nesiller için çok daha hızlı ve sağlıklı sonuçlar almak hepimizin görevidir. Hurdacılık hizmetlerinden faydalandığınızda atık oranının ciddi oranlarda azaldığını ve her türlü malzemenin tamamen kullanılabileceğini göreceksiniz.

Esenkent Hurdacı Telefonu

Hurdacı firmamıza ulaşacak telefon numarası sitemizde mevcuttur. 0(532) 448 17 81 numaralı telefonumuzdan bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. En kısa sürede gelip hurdalarınızı teslim alacak ve aldığımız hurdaları türüne göre ayırıp geri dönüşüme kazandıracağız.

Hasret Hurdacılık İletişim
Hasret Hurdacılık WhatsApp