İstanbul Hurdacıları

Blog

İstanbul Hurdacıları

İstanbul Hurdacıları

İstanbul Hurdacılar denildiği zaman akla gelen ilk firma olan Hasret Hurdacılık hurda alımlarında liderliğini sürdürüyor. Geri dönüşüm sektörüne karşı yapmış olduğumuz bu çalışmalar ile ekibimizi daha çok çoğaltmaya ve bu sektörde yeni başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Amacımız hurdalarınızın doğayı kirletmesini önlemek ve sizlere güzel bir kazanç kapısı sunmak aslında. Bu maksatla İstanbul'da bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz bizimle iletişime geçip daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Beylikdüzü Hurdacı Firmaları 

Birçok bölgede ve İlçede hurda işlemimize devam ettiğimiz gibi Beylikdüzün'de de faaliyetlerimize devam etmekteyiz bu firmamız birçok metal hurdayı satın almaktadır. Fiyat ve daha ayrıntılı bilgi için sitemizde bulunan telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ümraniye Hurdacı Firmaları

Ümraniye bölgesinde'de uzman kadromuz ile hurda alımlarımıza son hız devam etmekteyiz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek uzman ekibimizin evinize veya iş yerinize gelerek hurdaları almasını beklemek. Uzman ekiplerimiz hurdaları hassas tamamen %100 doğru sonuç veren tartılarda tarttıktan sonra sizlere verdiği fiyat ile anında kapıda peşin ödeme yapmaktadır. 

Kadıköy Hurdacı 

İstanbul'da çok fazla köklü işler yapan Kadıköy hurdacı firmamız, İşlerine daha fazla önem ve ağırlık vermeye başlamıştır. 7 gün 24 saat her zaman isteğinizde olan Kadıköy hurdacısı ile iletişime geçmek için sitemizde bulunan telefon numarasını arayabilirsiniz. Son günlerde çok fazla hurda alımı yapan Kadıköy bayimiz şimdi ise birçok metal hurdanın alımını yapmaktadır. İster evinize kadar gelip kapıda hurdalarınızı alsınlar isterseniz, Boş kutu bırakarak hurdalarınızı orada saklamanızı sağlasınlar.

Ümraniye Hurdacıları

Ümraniye hurda bayimiz son günlerde çok fazla kaliteli işe imza atmaya başladı bile. Ekiplerimizi arayarak nasıl bir hurda vereceğinizi söyledikten sonra uzman ekibimiz hurdanızın tipine göre bir araba ile yola çıkıyor. Bayimizdeki fiyatlar tamamen İstanbul piyasası ile tamamen aynıdır. Bizden fiyat almadan hiç bir zaman hurda satmayınız. Bu bayimiz ile iletişime geçmek için lütfen telefon adreslerimizden bizimle iletişime geçiniz. 

Pendik Hurdacıları

Her cadde her mahallede hurda alım işlemine devam eden pendik hurda firmamız ile iletişime geçmek için lütfen sitemizde bulunan telefon numarasından bizimle iletişime geçin.

 

 

Hasret Hurdacılık İletişim
Hasret Hurdacılık WhatsApp