Kartal Hurdacı

Blog
Kartal Hurdacı

Kartal Hurdacı

Kartal Hurdacı olarak hizmet veren firmamız Hasret Hurdacılık, her nevi hurda alımı yapmaktadır.

Kartal Hurdacı

Kartal, İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan bir ilçedir. Maltepe, Sancaktepe, Pendik ve Sultanbeyli ilçelerinin arasında yer almaktadır. Yoğun bir nüfusa sahiptir. Bir sanayi bölgesi bulunmaktadır. Firmamız Hasret hurdacılık bu gölgede hurda alımı yapmaktadır. Tüm hurda çeşitleri tarafımızca değerlendirilmekte, değerinde alınmaktadır. Firmamız sadece Kartal'da değil Avrupa Yakasında hurda hizmet vermektedir.

Eski makineler, metal parçaları, bozuk elektronik eşyalar, tencere tavalar, kapkacaklar, metal hurdası olarak değerlendirilmektedir. Alınan tüm hurdalar geri dönüşüme kazandırılmaktadırlar. Geri dönüşüme kazandırılıp metal hammaddeye dönüştürülüyor ve yeniden kullanıma hazır hale getiriliyorlar. BU sayede doğa korunur, siz para kazanırsınız, ekonomiye katkı sağlanmış olur.

Kartal'da Demir Hurdası Alımı

Kartal bölgesinde demir hurdaları Hasret hurdacılık tarafından alınmaktadır. Demir, en çok kullanılam metal türüdür. Bununla beraber pek çok alaşımda da kullanılmaktadır. İnşaatlarda demir kullanılmakta, iskeleler demriden yapılmakta, demir karbon ile alaşıma konularak çelik elde edilmektedir. Demir talaşı pek çok alanda kullanılmaktadır. Elektronik cihazlarda da fazlasıyla yer almaktadır. Bu kapsamda çok fazla demir hurdası ortaya çıkmaktadır. Bu hurdalarınızı satmak ve para kazanmak için Hasret Hurdacılığı arayın. 

Kartal'da Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum, değerli metallerden biridir. Kullanım alanı geniştir. Sanayide oldukça yer kaplamakta, özellikle tesisatlarda kullanılmaktadır. Boru yapımında da çok kullanılmaktadır. Eskimiş alüminum maddeler alüminyum hurdası olarak nitelendirilmektedirler. bu hurdalarınızı satmak için Hasret Hurdacılığı arayabilirsiniz.