Kocaeli̇ Hurdacı

Blog
Kocaeli̇ Hurdacı

Kocaeli̇ Hurdacı

Kocaeli hurdacı olarak sizlere hurda alım hizmeti Hasret Hurdacılık tarafından sağlanmaktadır. Hasret hurdacılık olarak Kocaeli şehrinde tüm hurdalarınız tarafımızca değerinde alınır.

Kocaeli İli Hakkında

Kocaeli, Marmara bölgesinde yer alan, Türkiye’nin en kalabalık şehir sıralamasında onuncu sırada yer alan büyükşehirdir. Diğer adı İzmit’tir. İstanbul, Sakarya, Bursa ve Yalova şehirleri arasında bulunmakta, bu şehirlere komşu durumundadır. Plaka kodu 41 olup telefon alan kodu 262’dir. Toplam yüzölçümü 3397 kilometre karedir. Bölgedeki ilk yerleşimin milattan önce 8. Yüzyılda olduğu tespit edilmiştir. İstanbul’a komşu olması her zaman burayı ön planda tutmuştur. 2020 yılı sonunda nüfusu 1.997.258 olarak kayda geçmiştir. 12 ilçesi bulunmaktadır. 

Kocaeli Hurdacı

Kocaeli hurdacı firması olan Hasret Hurdacılık hizmetinizdedir.

Hurdacılık sektörü çağımızın en önemli meslek grubu arasındadır. Yenilenebilir kaynakların tekrar işlenebilmesi ve yeni kaynak haline gelmesi önemlidir. Bu açıdan hurdacılar eski metal, plastik ve kâğıtları hurda olarak alır ve geri dönüştürürler. Böylelikle israf önlenir ve bu maddeler yeniden işlev görür hale getirilir. Ekonomiye kazandırılarak ithalata gerek kalmaz. Ülkemiz bu kâğıt, plastik ve metal hammaddeler için oldukça yüksek meblağlar ödemekte bunları ithal etmektedir. Hurdacıların emeği ile bunda kısıtlama sağlanır. Ülke ekonomisi için büyük bir adımdır bu durum.

Hurdacılar Si̇tesi̇

Kocaeli En Yakın Hurdacı

Kocaeli bölgesinde sizlere en yakın hurdacı olarak çalışan firmamız Hasret Hurdacılık şehrin on iki ilçesinin tamamından hurda alımı gerçekleştirmektedir. Bu ilçelerden iletişime geçerek hurdalarınızı en kısa sürede değerlendirebilirsiniz. 

En yakın hurdacı olmak sorumluluk gerektirir. Telefon geldiğinde en kısa sürede adrese ulaşmak gerekir. Firmamız da bu kapsamda hizmet sağlıyor. Bizimle iletişime geçerek hurdalarınızın en kıs aşurede değerlendirilmesini ve geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Kocaeli ilinde oniki ilçe ve 472 mahalle bulunmaktadır. Bu ilçeler Çayırova, Başiskele, Gebze,  Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Derince, Körfez, Kartepe, İzmit, Dilovası, Darıca'dır. Bu ilçelerin ve bu ilmelere bağlı olan mahallelerin tamamında hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Motor Hurdası Alımı

Hurda motorlar oldukça fazla karşılaşılan bir hurda türüdür. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, soğutma araçları gibi cihazlardan burada motorlar çıkmaktadırlar. Bu motorlar oldukça yüksek bir maddi değere sahiptir ve tekrardan geri dönüştürülebilirler. Hurda motorları değerlendirmek için firmamız ile iletişime geçebilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz. Sadece hurda motorları değil tüm hurda çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İster demir hurdası olsun ister bakır hurdası ister alüminyum hurdası, bununla beraber bakır, Tufal, nikel, çinko, plastik, kâğıt gibi hurdaların tamamı alınmaktadır. Plastik hurdası ve kağıt hurdası tonajlı olması durumunda teslim alınmaktadır. Yani elinizde az bir şey varsa bunları biriktirin,  yüksek bir kilograma ulaştıktan sonra bizi arayın gelip teslim alalım. Kocaeli hurdacı olarak motor hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Hasret Hurdacılık ile iletişime geçebilirsiniz.

Hasret Hurdacılık İletişim
Hasret Hurdacılık WhatsApp