Saadetdere Mahallesi̇ Hurdacı

Blog

Saadetdere Mahallesi̇ Hurdacı

Saadetdere Mahallesi̇ Hurdacı

Saadetdere Mahallesi Hurdacı denildiğinde akla gelen ilk firma Hasret Hurdacılık...

Saadetdere Hurdacı - Hasret Hurdacılık

Saadetdere Mahallesinde hizmet vermekte olan Hasret Hurdacılık hurdalarınızı en iyi fiyatla alan Saadetdere Mahallesinde merkez hurdacı olarak hizmet veren en iyi hurda firmasıdır. Her nevi Hurdanız Esenyurt hurdacılık tarafından değerlendirilir. Hurdalarınız değerinde alınır. Eski püskü eşyalarınızdan kar elde etmek, onları paraya çevirmek isterseniz yapmanız gereken tek şey Hasret Hurdacılık ile iletişime geçmektir. 

Hasret Hurdacılık özelde Saadetdere Mahallesi'nde, genelde ise tüm İstanbul'a hizmet vermektedir. Bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, tel hurdası, kablo hurdası ve diğer tüm hurdalar Hasret Hurdcılık tarafından paraya çevrilir.

Hasret Hurdacılık hurda toplama araç filosuyla hurdacılık sektöründe yeni bir çığır atmıştır. Hasret hurdacılık ile iletişime geötiğinizde size en yakın aracımız en kısa sürede adresinize ulaşacak ve hurdalarınızı teslim alacaktır. Hurdalarınızın değeri hakkında önceden bilgi almak istediğiniz durumda hurdalarınızın resimlerini ve tahmini kiloghramını ve cinsini bize bildirdiğinizde size tahmini bir fiyat bilgisi verilecektir. Ancak şunu unutmamak gerekir ki en doğru ve net fiyat yerinde tartım yapıldıktan sonra verilecektir.

Esenyurt'un her semtine her mahallesine hurda servisimiz vardır. Size bir telefon kadar yakınız. 7/24 hurdacılık sektörü adına sizin hizmetinizdeyiz. İletişim bölümünd eyar alan numaralarımızdan bize ulaşarak hurdalarınızı paraya çevirebilirsiniz.

Hasret Hurdacılık İletişim
Hasret Hurdacılık WhatsApp