Ümrani̇ye Hurdacı

Blog

Ümrani̇ye Hurdacı

Ümrani̇ye Hurdacı

Ümraniye Hurdacı olarak siz müşteirlerimize hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Ümraniye İlçesi Hakkında

Ümraniye İstanbul Anadolu Yakasında yer alan bir ilçedir. Ümraniye tarihi çok eski dönemlere kadar uzanmaktadır.Doğası ve stratejik konumu nedeniyle tarihte her zaman tercih edilen yerleşim bölgesi olmuştur. Ümraniye kelimesinin anlamı, geçmişte gelişmiş ve müreffeh bir yer anlamına gelen "yalnız Servi" olarak da adlandırılıyordu. Zaman geçtikçe Ümraniye, 1987 yılında bir ilçe olan ciddi bir gelişme yaşadı. Organize sanayi bölgelerinin kurulması ve hızlı sanayileşme ile ilçemiz, 1994 sonrası gelişme hızıyla hızla gelişerek, çevre bölgelerde yaşayanların talep ettiği bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Ulaşım merkezinin tam ortasında yer alan neredeyse tüm ulaşım modları bölgemizdeki her noktaya kolaylıkla ulaşabilir.

Ümraniye Hurdacı Firması

Uzun zamandır İstanbul ve çevresinde hurda alımlarını sürdüren koza hurdacılık şimdide Ümraniye hurdacı sloganı ile Ümraniye'de de sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Uzman kadrosu ile hizmette sınır tanımayan koza hurdacılık bünyesine yeni bayiler katarak çıkmış olduğu bu yolda ilerlemeye devam etmektedir. Yüksek fiyat garantisi ve kaliteli bir işlem ile hurdalarınızın alımını bizzat yollamış olduğumuz ekip tarafından almaktayız. Ödeme kısmında ise hurdaların ölçümü yapıldıktan sonra sizinle anlaşılan fiyattan hemen peşin olarak kapıda verilmektedir. 

Sizde elinizde bulunan hurdalarınızı kime satacağınızı düşünüyorsanız fiyatta kararsız kaldıysanız hemen sitemizde bulunan telefon numarasından bizlere ulaşarak hurda alım işlemlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Hasret Hurdacılık

Ümraniye Bayimizin Aldığı Hurda Çeşitleri

Krom Hurda; Krom hurdası genellikle paslanmaz ve sağlam bir hurda çeşidi olarak bilinmektedir bu yüzden hurdacıların genellikle tercih ettiği hurda türüdür. Krom hurda için fiyatlarımız gayet uygundur. Fiyat listemiz tamamen İstanbul hurdacılar borsasının belirlemiş olduğu fiyatlardır. 

Sarı Hurda; Sarı hurdalarınızı güvenli ve yüksek fiyattan satmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde bulunan telefon numarasını arıyarak fiyat listemizi ve alımları nasıl gerçekleştirdiğimizi öğrenebilirsiniz. Sarı hurda fiyatlarımız hurdanın çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. 

Bakır Hurda; Birçok çeşit hurda aldığımız gibi bakır hurdasını'da yüksek fiyattan ve güvenilir bir şekilde almaktayız. İstediğiniz zaman evinize yollayacağım ekipler sayesinde hurda alımlarınızı gerçekleştiririz. Hurda alımı sonrasında ise peşin bir şekilde paranız ödenmektedir. 

Demir Hurda; Demir geri dönüşüm açısından çok önemli bir metaldir bu yüzden demir hurdalar bizim için bir ön plandadır diyebiliriz. Demir hurda çeşidi'de diğer hurdalar gibi kendi içerisinde çeşitlere ayrıldığı için farklı fiyatlar verilebilir. Bu tamamen hurdanın ne kadar kg bastığı ile alakalıdır. 

Alüminyum Hurda; Hurda sektöründe çok fazla ilgi gören alüminyum artık çok fazla alınmaya başlanmıştır geri dönüşüm konusunda demir kadar yararlı olduğu için firmaların çoğunluğu alüminyum alımlarına ağırlık göstermektedir. Birçok alüminyum çeşidi olduğu için bizleri aramadan lütfen farklı yerlerden fiyat almayın şimdi ise hurda satım işlemi yapmayı düşünüyorsanız sitemizde bulunan telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 Ümraniye'de Hurda Aldığımız Bölgeler

ADEM YAVUZ MAHALLESİ

ALTINŞEHİR MAHALLESİ

ARMAĞANEVLER MAHALLESİ

AŞAĞI DUDULLU MAHALLESİ

ATAKENT MAHALLESİ

ATATÜRK MAHALLESİ

CEMİL MERİÇ MAHALLESİ

ÇAKMAK MAHALLESİ

ÇAMLIK MAHALLESİ

DUDULLU OSB MAHALLESİ

DUMLUPINAR MAHALLESİ

ELMALIKENT MAHALLESİ

ESENEVLER MAHALLESİ

ESENKENT MAHALLESİ

ESENŞEHİR MAHALLESİ

FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ

FİNANSKENT MAHALLESİ

HEKİMBAŞI MAHALLESİ

HUZUR MAHALLESİ

IHLAMURKUYU MAHALLESİ

İNKILAP MAHALLESİ

İSTİKLAL MAHALLESİ

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ

MADENLER MAHALLESİ

MEHMET AKİF MAHALLESİ

NAMIK KEMAL MAHALLESİ

NECİP FAZIL MAHALLESİ

PARSELLER MAHALLESİ

SARAY MAHALLESİ

SİTE MAHALLESİ

ŞERİFALİ MAHALLESİ

TANTAVİ MAHALLESİ

TATLISU MAHALLESİ

TEPEÜSTÜ MAHALLESİ

TOPAĞACI MAHALLESİ

YAMANEVLER MAHALLESİ

YENİŞEHİR MAHALLESİ

YUKARI DUDULLU MAHALLESİ

Hasret Hurdacılık İletişim
Hasret Hurdacılık WhatsApp