Atakent Hurdacı

Blog

Atakent Hurdacı

Atakent Hurdacı

Atakent Mahallesi Hurdacı

Atakent mahallesinin geri dönüşüme  kazandırılması  gereken hurdaları özenle  toplayarak hem mahallemizin temiz kalmasına  destek oluyor, hem de doğayı  koruyoruz. 

Demir, celik, alüminyum, kablo, bakır gibi hurdaları evinizden aliyor, tartıyor  ve değerinde  fiyat biçiyoruz. Siz de eski eşyalarınızdan kurtularak bütçenize destek olmuş  oluyorsunuz. Geri dönüşümün önemini  farkında  olarak temiz bir dünya  icin hurdaları çöpten  kurtararak bizlere teslim etmenizi sağlıyoruz . Hiçbir  masrafta bulunmadan ve yorulmadan sadece iletişim  numaralarımızdan bize ulaşarak  cevrenizdeki  hurdacıyla eski eşyalarınızdan anında  kurtulabilirsiniz. 

İstanbul hurdacı olarak hizmet veren pek çok hurda firması bulunmaktadır. Bu hurda alan yerler arasında en gözde firma Hasret Hurdacılıktır. Tüm metalleriniz tarafımızca alınır ve geri dönüşüme kazandırılır. Karşılığında piyasanın en iyi fiyatları ödenir. Firmamız güncel piyasa fiyatlarını yakından takip etmekte olup ödemelerini bu esasa göre yapmaktadır.

Küçükçekmece atakent mahallesi hurdacısı olarak tüm hurdalarınıza talibiz. Yapmanız gereken tek şey sitemizin iletişim bölümünde yer alan numaramızdan bize ulaşmaktır. Verdiğiniz adrese en kısa sürede intikal edilecektir.  "Çevremizdeki hurdacı" olarak baktığınızda size en yakın hurdacı Hasret HUrdacılık'tır.

Hasret Hurdacılık İletişim
Hasret Hurdacılık WhatsApp