Hurda Firması

Hurda Firması

Hurda firması denildi mi İstanbul hurdacı olarak hizmet vermekte olan Hasret Hurdacılık hizmetinizde. İstanbul içerisinde hurdacı sektöründe oldukça kaliteli hizmet ve güler yüzlü personelimiz ile, İstanbul her ilçesinde ve semtlerinde hurdacı alım hizmeti vermekteyiz. Birçok çeşit hurda alımı yapmaktayız tek yapmanız gereken sitemizde bulunan telefon numarası ile bizimle iletişime geçmeniz. Sizlere vermiş olduğumuz fiyatlar tamamen İstanbul hurdacılar borsası derneğinin belirlemiş olduğu fiyatlardır.

En İyi Hurda Firması

En iyi hurda firması olarak Hasret Hurdacılık... Evinizde veya iş yerinde artık eskiyen ve atmak istediğiniz hurdaları bırakın sizleri tatmin edecek bir fiyat ile satın alalım hem bu işten siz karlı çıkmış olun hemde biz. Eşyam büyük ben gelemem diyorsanız hiç problem değil bırakın biz sizin için evinize çalışma arkadaşlarımızı yollarız ve siz hiçbir şekilde ürüne dokunmadan kamyonete yükleriz. Hem sizin ürününüz çöpe gideceğine değerlenmiş olur hemde cebinize azda olsa küçük bir harçlık girmiş olur. Hangi semtte veya hangi yakada oturduğunuz hiç önemli değil tek yapmanız gereken İstanbul hurdacısını aramanız ve evinizin adresini verip geri kalanı hurdacı arkadaşlarımıza bırakmanızdır. 

İstanbul Hurdacı İle 2. El Eşyalarınızı Değerlendirin 

Artık hemen hemen herkesin evinde beyaz eşya bulunmaktadır bunu hepimiz biliyoruz. Ve beyaz eşyalar genellikle çok kolay eskiyen eşyalardır, Bunların eskimesi halinde yenilerini almamız artık zorunlu bir hale gelmiştir. Bu eşyaları genellikle fakir veya durumu olmayan ailelere vermeyi düşünmüşsünüzdür fakat onları incitmeden bu yardım işini nasıl yapacağınızı tam olarak bilmiyorsunuzdur. İşte tam bu anda eskiyen çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi ve daha birçok 2. el hurdanızı hemen İstanbul hurdacı ya satabilirsiniz. Hemde şahane bir fiyattan. hemde bunun için hiçbir şekilde endişe etmenize gerek yok İstanbul hurdacısı ayağınıza kadar gelecektir ve hurdanızı kendi evinizden teslim alacaktır. İstanbul hurdacı İstanbulda kurulan ve sizler için en iyi hizmeti vermek için her zaman elinden en iyisini yapan bir kuruluştur. İsterseniz evinize kadar gelip hurda alımınızı yapmaktadır. Hangi bölgeden olursa olsun tek yapmanız gereken sitemizdeki bulunan telefon numarasını aramak ve bizimle iletişime geçmek işte yapmanız gereken bu kadar basit. Daha sonra ise çayınızı yudumlarken hurdalarınızın kamyonete atılışını izlemek kalıyor. İşte işlem bu kadar basit

 

Hurda Firması
Teklif Formu

Hasret Hurdacılık İletişim
Hasret Hurdacılık WhatsApp