Kapaklı Hurdacı

Blog
Kapaklı Hurdacı

Kapaklı Hurdacı

Kapaklı hurdacı olarak sizler için çalışan firmamız Hasret Hurdacılık, Tekirdağ Kapaklı ilçesinde hurda alımı yapmakta ve geri dönüşüm faaliyetleri yürütmektedir. 

Tekirdağ Kapaklı

Kapaklı, Tekirdağ’ın ilçelerinden biridir. İlçe içerisinde bir organize sanayi bölgesi bulunmaktadır. Bu nedenle son dönemlerde ilçe bir iş merkezi durumuna gelmiştir. Çerkezköy ilçesine 5 km, Saray ilçesine 15 km uzaklıkta bulunan Kapaklı halkının büyük çoğunluğu; geçimini Organize Sanayi Bölgesi'nde çalışarak sağlamaktadır. Halka açık olarak ücretsiz sunulan Kazak Gölü Piknik Alanı bulunmaktadır. Kapaklı 2014 yılında ilçe olmuştur. En işler Caddesi Pınar Bulvarı'dır.

Kapaklı Hurdacı

Kapaklı hurdacı denildiğinde akla gelebilecek ilk hurdacı firması elbette ki Hasret Hurdacılıktır. Zİra Tekirdağ’da her ilçede sadece Hasret Hurdacılık hurda alımı gerçekleştirmektedir. Tüm hurda çeşitleri değerlendirilmektedir. Kapaklı ilçesinde her mahalleden, her adresten en kısa sürede hurda alımı gerçekleştirilir. 7/24 hurdacılık faaliyetleri yürütülür.

Kapaklı’da Demir Hurdası Alan Hurdacı

Demir hurdalar, hurdacılar tarafından oldukça tercih edilen materyallerdir. Hurdacılık sektöründe genel olarak hurdaların değeri, geri dönüştürüldükten sonraki aşamalara bağlıdır. Çeşitli sektörlerde en çok tercih edilen hurdalardan biri demir hurdasıdır. İnşaat, makina, elektronik ve aklınıza gelebilecek çoğu sektör demir hurdalarının geri dönüştürülmüş hallerine ihtiyaç duyarlar. Firmamız Hasret hurdacılık demir hurdalarını değerinde almakta ve geri dönüşüme kazandırmaktadır. 

Kapaklı Çelik Hurdası Alan Hurdacı 

Çelik, ham demire oksijen üfleme yöntemiyle elde edilir. Aynı zamanda hurda içerisindeki çelik elektrik ark ocaklarında, tekrar eritilerek elde edilebilir. Hurdalardan elde edilen demirin işlenmesi ile de çelik elde edilebilir. Demir hurda bulunabilirlik bakımından daha yaygın olmasına rağmen, çelik hurdadan daha zayıftır. Sektörlerde fazla sıcaklık ya da kuvvet gerektiren durumlarda çelik daha çok tercih edilmektedir Çelik bu kapsamda değerli bir mtaldir. Çelik hurdalarınızı değerlendirmek, hurdadan para kazanmak için firmamız Hasret Hurdacılık ile iletişime geçebilirsiniz. Çelik dışındaki diğer hurdalarınız da tarafımızca alınır.

Kapaklı Hurdacı Telefonu

Kapaklı hurdacısı olarak Hasret Hurdacılık firmasına 0(532) 448 17 81 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz Telefonumuz 7/24 açık olup siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Kapaklı En Yakın Hurdacı

Kapaklı en yakın hurdacı firması olarak aşağıdaki tüm Kapaklı mahallelerinden hurda alımı gerçekleştiriyoruz;

Atatürk Mahallesi Hurdacı

Bahçeağıl Mahallesi Hurdacı

Bahçelievler Mahallesi Hurdacı

Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı

Fatih Mahallesi Hurdacı

İnönü Mahallesi Hurdacı

İsmet Paşa Mahallesi Hurdacı

Karaağaç Mahallesi Hurdacı

Karlı Mahallesi Hurdacı

Kazım Karabekir Mahallesi Hurdacı

Mimar Sinan Mahallesi Hurdacı

Pınarca Mahallesi Hurdacı Firması

Uzunhacı Mahallesi Hurdacı Firması

Yanıkağıl Mahallesi Hurdacı Firması

Hasret Hurdacılık İletişim
Hasret Hurdacılık WhatsApp