Hurdacı Numarası

Blog
Hurdacı Numarası

Hurdacı Numarası

Hurdacı numarası bulmak için doğru noktadasınız. Hasret Hurdacılık olarak firmamız sizlere hurda alım hizmeti vermekte, aldığı hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Hurdacı Numarası

Hurdacı numarası arıyorsanız tuşlamanız gereken numara 0(532) 448 17 81 olup yirmi dört saat ulaşım sağlayabilirsiniz. Hasret hurdacılık olarak özelde İstanbul’da genelde ise tüm Marmara bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Amacımız her hurdayı geri dönüşüme kazandırmaktır. Hiçbir hurdanın zayi olmaması için firma olarak elimizden geleni yapıyoruz. Önceliğimiz doğal kaynakları korumaktır.

Bina Yıkımı İçin Hurdacı Numarası

Kentsel dönüşüm nedeniyle günümüzde çok fazla bina yıkım ihtiyacı doğmaktadır. Bina yıkımı maliyetli bir iştir. Yapımı, yıkım için alınacak önlemler, alınması gereken iş sağlığı ve güvenlik önlemleri, personeli, işçiliği oldukça masraflıdır. Ancak firmamız sadece hurda karşılığında bu hizmeti ücretsiz vermektedir. Bina yıkımından olayı sizden bir ücret almayacağız. Profesyonel bir şekilde binayı yıkacak ve sadece hurdaları teslim alacağız. Binadan çıkan hurdalar karşılığında bina yıkımı profesyonel ekibimizce gerçekleştirilecektir. Bu ücretsiz bina yıkımından, hurda karşılığı bina yıkımından faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0(532) 448 17 81 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçerek ücretsiz, hurda karşılığı bina yıkım hizmetiden faydalanabilirsiniz.

Süleymanpaşa Hurdacı

Hurdacı Telefonu

Hurda firması olarak her çeşit hurdalarınızı teslim alıyoruz. Bütün hurda türleri değerinde alınır. Bakır hurdası, nikel hurdası, çelik hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdası, kablo hurdası ve diğer tüm hurda türleri tartılırlar ve tam değerinde alırlar. Her çeşit hurda türüne göre ayrılır ve değerlendirilir. Sizden aldığımız tüm hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz. Tüm hurda çeşitlerini geri dönüşüme kazandırdıktan sonra hammadde olarak sanayide ihtiyaç duyan firmalara gönderiyoruz. Bu şekilde hem doğayı koruyor hem de ülke ekonomisine büyük bir katkı sağlamış oluyoruz. Hurda çeşitlerini tekrar değerlendirmek için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmaktır. Bizi arayın gelip kurallarınızı adresinizden alalım. Web sitemizdeki telefon numaramızdan mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. İletişim formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Bizimle yedi gün yirmi dört saat iletişime geçebilirsiniz. Personellerimiz yedi yirmi dört hizmetinizdedir. İletişime geçtikten sonra en kısa sürede gelip hurdalarınız teslim alınacaktır.

Hasret Hurdacılık İletişim
Hasret Hurdacılık WhatsApp