Boğazköy Hurdacı

Boğazköy Hurdacı

Boğazköy hurdacı Hasret hurdacılık sizlere en yakın hurdacıyı bulma konusunda uzman bir firmadır. İstediğiniz zaman arayıp iletişime geçerek size en yakın hurdacının telefonunu alma imkanınız vardır. Hasret hurdacılık Boğazköy içerisinde birçok bölgeden hurda alımı yapmaktadır. Hurda alımlarınızı profesyonel ekiplerimiz ile sorunsuz bir şekilde alımını yapan bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Yüksek fiyat ve peşin bir şekilde ödeme yöntemi ile müşterilerimizi her daim memnun etmekteyiz. Hurda fiyatlarımız tamamen Boğazköy borsasının belirlemiş olduğu fiyatlardır. Birçok hurda çeşidinin alımını yapmaktayız örneğin en çok tercih ettiğimiz hurda çeşitleri; bakır, demir, alüminyum, tel kablo ve daha birçok metalin alımını gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerde hurdalarınızı satmak için size en yakın olan hurdayıcı arıyorsanız iletişim kısmındaki telefon numaramızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hurda Alım İşlemi Nasıl Oluyor Hangi Hurdalar Değerli

Hurda alım işlemimiz sizlere yollamış olduğumuz profesyonel ekipler sayesinde arabalara yüklenir ve hassas tartı değerlerine göre anlaşılan fiyattan peşin ödeme kapınızda yapılır. Genellikle firmalar ağır tonaj hurda çalışır. Fakat biz her türden hurdayı alıyoruz ve kg olan hurdalarınızın da alımını gerçekleştiriyoruz.

Genellikle tercih edilen hurda çeşidi ise bakırdır çünkü bakırın kolay bir şekilde geri dönüşümü ve sanayi alanında çok fazla kullanılması nedeniyle bakır günümüz hurda sektöründe çok fazla ilgi çekmektedir. Ve aynı şekilde hurda çeşitleri arasında fiyatı en çok olan ürün bakırdır. Bu yüzden müşterilerimiz çoğunlukla bakır hurda arayışına yönelmiştir. Bakırın elektriği iletmesi'de bir artı neden oluyor aslında. Sizlerde elinizde bakır hurda bulunduruyor ve nereye satacağınızı bilmiyorsanız sizlere hemen iletişim bölümündeki telefonu arayarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Hasret hurdacılık bakır ve daha birçok hurdanın alımını Boğazköy piyasasının daha üstü fiyatlardan alarak müşterilerine her zaman bir avantaj sağlamıştır. Aldığımız hurda çeşitleri genellikle metal çeşitlerdir. Örneğin bakır, demir, alüminyum, tel kablo. Bu sektörde adını oldukça iyi yerlere getiren Hasret hurdacılık her zaman hizmetinizde. Bizimle (Boğazköy Hurdacılık) iletişime geçmek için yapmanız gereken tek şey sitemizde bulunan numarayı arayarak müşteri himetlerimiz ile görüşmeniz ve daha ayrıntılı bilgi almanız. 

 

Boğazköy Hurdacı
Teklif Formu

Hasret Hurdacılık İletişim
Hasret Hurdacılık WhatsApp