Esenyurt'taki̇ Hurda Fi̇rması

Blog

Esenyurt'taki̇ Hurda Fi̇rması

Esenyurt'taki̇ Hurda Fi̇rması

İstanbul Esenyurt hurdacılık sektörünün önde gelen ilçelerinden biridir. İnşaat firmalarının gelişmesi, sanayi bölgelerinin yoğunluğu Esenyurt'u hurdacılık için ideal bir ilçe haline getirmektedir. Esenyurt'ta pek çok hurdacı firması bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında en iyi hurda firması Hasret Hurdacılık'tır. Hasret Hurdacılık gelişmiş ekipmanlarıyla, profesyonel kadrosuyla ve hedefi olarak müşteri memnuniyeti ile diğer tüm hurda firmalarından ayrılmaktadır. Hurdacı denildiğinde, hurdacılık veya hurda sektörü denildiğinde akla gelen ilk firmadır.

KIRAÇ HURDACI

Kıraç hurdacı olarak Hasret Hurdacılık sizlerle. Kıraç'ta her mahalleye her sokağa hurda araçlarımız hizmet vermektedir. Her nevi hurda için size en yakın hurdacı Hasret Hurdacılık'tır. Kıraç'taki mahalleler şınlardır;

Çakmaklı Mahallesi.

Kıraç Mahallesi.

Muhacir Mahallesi.

Yeni Mahallesi.

Hasret hurdacılık bu mahallelerin tamamından hurda alımı yapmaktadır. Az çok demeden her hurda için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı mı? Hasret Hurdacılık...

HARAMİDERE HURDACI

Haramidere hurdacı mı arıyorsunuz. Hasret hurdacılık hizmetinizde. Hasret hurdacılık haramiderede her sokaktan hurda alımı yapmaktadır. Hangi hurda alım hiazmetleri yapılmaktadır?

  • Bakır hurdası alımı
  • Alüminyum hurdası alımı
  • Sarı hurdası alımı
  • Demir hurdası alımı
  • Çinko hurdası alımı
  • Çelik hurdası alımı
  • Nikel hurdası alımı
  • Telhurdası alımı
  • Kablo hurdası alımı

ve diğer tüm metal hurda alımları Hasret Hurdacılık tarafından yapılmaktadır.

MEHTERÇEŞME HURDACI

Mehterçeşme Esenyurt'un en büyük semt mahallelerinden biridir. Büyüklüğü burada oluşan hurdaları da arttırmaktadır. Bu nedenle firmamız düzenli olarak her gün hurda alımı için mehterçeşmeye serviş çıkarmaktadır. Bu nedenle mehterçeşme hurdacı denildiğinde akla gelen ilk firma Hasret Hurdacılıktır.

Esenyurt'ta Mahalle Hurdacısı

Mahallemideki hurdacı hangisi diye soruyorsanız kesinlikle tek cevap Hasret Hurdacılıktır. Hasret hurdacılık İstanbul'da her mahalleye hizmet verdiğinden mahallemizdeki hurdacı olarak da adlandırılır. Mahallenizde hurdacı arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. En kısa sürede adresinize gelip hurdalarınızı alalım.

Hasret Hurdacılık İletişim
Hasret Hurdacılık WhatsApp