Beşyol Mahallesi̇ Hurdacı

Blog

Beşyol Mahallesi̇ Hurdacı

Beşyol Mahallesi̇ Hurdacı

Beşyol mahallesi hurdacı

 

Geri dönüşümün adresi beşyol hurdacı. Eski eşyalarınızı  çöpe  değil  bize vererek para kazanmaya ne dersiniz? Artık  hurdalarınızı ve eski eşyalarınızı hem para kazanarak hem de çevreyi  koruyarak kurtulmanın  yolu besyol hurdacıda. Aluminyum, demir celik , kablo, bakır hurdası gibi hurdaları geri dönüşüme kavuşturuyoruz. Beşyol mahallesinin eski eşyalarla  dolu çirkin  görüntüsüne  engel olmak siz değerli  sakinlerimizin elinde. Hurdalar çöpe  değil  geri dönüşüme  gitmeli. Çevremdeki  hurdacı kategorisiyle eşyalarınızı  yerinde tartıyor  fiyatlandırıyoruz. Adil fiyatlandırmamızla hem müşterilerimizi hem de mahallemizin sakinlerini mutlu ediyoruz. İletişim  numaralarımızdan bizlere ulaşmayı  unutmayın.

Hurdacı, sadece hurdalarınızı almakla kalmaz. Aynı zamanda doğaya çevreye büyük katkılar sağlar. Ekonomiye güç verir. İthalatı önler. Bu nedenle önemli bir meslek grubudur.

Hasret Hurdacı olarak İstanbul'un her ilçesinde (başta Küçükçekmece, BüyükçekmeceAvcılarBeylikdüzü, Esenyurt olmak üzere hem anadolu yakasında hem de avrupa yakasında) faaliyet göstermekteyiz.

 

Hasret Hurdacılık İletişim
Hasret Hurdacılık WhatsApp